ورود     
جمعه 07 خرداد 1395
حداقل
اخبار
01

 

بازدید ریاست مرکز امور شوراهای حل اختلاف کشور از شورای حل اختلاف استان البرز

به گزارش روابط عمومي و اطلاع رساني مرکز امور شوراهاي حل اختلاف کشور ، حجت الاسلام والمسلمين احمدي ميانجي رئيس مرکز امور شوراهاي حل اختلاف قوه قضائيه و هيئت همراه روزيکشنبه مورخ 28/8/1391ميزبان مسئولين دادگستري استان البرز بودند در ابتداي اين بازديد جلسه اي با حضور رئيس مرکز به اتفاق هيئت همراه و آقاي مهدوي راد رياست کل دادگستري استان البرزو دادستان...


 در اين جلسه مهدوي راد رئيس کل دادگستري، ضمن خيرمقدم، خلاصه اي از وضعيت دادگستري و شوراهاي حل اختلاف استان ارائه نمود و سپس کياپاشا رئيس شوراي حل اختلاف استان به ارائه گزارشي از عملکرد 6 ماهه اول سال 1391 شورا پرداخت و در خصوص اجراي برنامه هاي بعدي و همچنين مشکلات و کمبودهاي استان مطالبي را ارائه نمود سپس  ديگر مسئولين شوراها به ارائه گزارش کوتاهي از وضعيت شوراي حل اختلاف استان پرداختند و در پايان جلسه حجت الاسلام احمدي ميانجي موارد ارائه شده را جهت بررسي هاي لازم در دستور کار خود قرار دادند و به سئوالات مطروحه پاسخ داد .

در ادامه حجت الاسلام والمسلمين احمدي ميانجي به اتفاق هيئت همراه از مجتمع شهيد بهشتي شوراي حل اختلاف مرکز استان البرز بازديد بعمل آوردند  و ضمن عرض خسته نباشيد به کارکنان ، از چگونگي عملکرد شعب و تکريم ارباب رجوع از نزديک مطلع گشتند و با بعضي مراجعه کنندگان صحبت واز نحوه عملکرد و برخورد اعضاء شوراي حل اختلاف جويا شدند.

سپس  در ادامه کارکنان شوراي حل اختلاف استان در نمازخانه گردهم آمدند و مشکلات و پيشنهادات خود را مطرح نمودند.

 در اين گردهمايي ، رئيس مرکز امور شوراها به سئوالات کارکنان پاسخ داده  و وضعيت بيمه و استخدام شوراهاي حل اختلاف را تشريح نمودند. رئيس مرکز امور شوراها در رابطه با بيمه کارکنان خاطرنشان کردند.

همه مقدمات را فراهم و به مجلس قبل ارسال کرديم که يک راي کم آورد و دو فوريتي آن رد شد ، موضوع برگشت به کميسيون تا بصورت عادي جريان داشته باشد و در مجلس فعلي با امضاء 50 نفر از نمايندگان جهت طرح در صحن علني با يک فوريت رفته است که انشا الله در مجلس فعلي اين مشکلات برطرف شود از اعضاء شوراي  حل اختلاف استان تقاضا ميشود که با نمايندگان استان در اين زمينه  صحبت کنند و مشکلات را عنوان نمایند.

حجت الاسلام و المسلمين احمدي ميانجي در پايان اظهار داشت ما با شما در احقاق حقتان همصدا هستيم اميدواريم وضعيت کنوني شوراها بهتر از اين گردد. توصيه بنده به شما عزيزان اين است که براي رضاي خدا کار کنید 

در گروه: اخبار استان

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: